Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

Dyrekcja i zespół

Dyrekcja

Janusz Marynowski

Janusz Marynowski

dyrektor
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 82
Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

dyrektor artystyczny
Aleksandra Kielan

Aleksandra Kielan

zastępca dyrektora ds. administracyjno-finansowych
aleksandra.kielan@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 82
Maciej Czeredys

Maciej Czeredys

zastępca dyrektora ds. inwestycji
maciej.czeredys@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 70

Impresariat

Blanka Gołaszewska

Blanka Gołaszewska

kierownik impresariatu
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 83
(+48) 602 474 665
Adriana Skutyńska

Adriana Skutyńska

zastępca kierownika impresariatu
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 87
(+48) 662 154 123

Dział Edukacji

Magdalena Todynek-Jabłońska

Magdalena Todynek-Jabłońska

główny specjalista ds. organizacji projektów kulturalnych
magdalena.todynek@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 92
(+48) 602 405 881
Anna Całusińska

Anna Całusińska

specjalista ds. edukacji
anna.calusinska@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 77
(+48) 502 243 322
Monika Fac

Monika Fac

specjalista ds. edukacji
monika.fac@sinfoniavarsovia.org
/ +48 22 582 70 77
+48 502 243 283

Dział Marketingu

Natalia Daca

Natalia Daca

kierownik działu marketingu
pr@sinfoniavarsovia.org
natalia.daca@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 88
(+48) 662 154 305
Nina Dobaczewska

Nina Dobaczewska

specjalista ds. marketingu
pr@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 78
(+48) 502 243 387

Publikacje i Wydawnictwa

Inga Szczerbińska

Inga Szczerbińska

główny specjalista ds. publikacji i wydawnictw
wydawnictwa@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 89
(+48) 502 243 293

Dział Inwestycyjny

Dorota Żurek

Dorota Żurek

główny specjalista ds. inwestycji
dorota.zurek@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 85
(+48) 502 243 311
Maciej Walczyna

Maciej Walczyna

główny specjalista ds. inwestycji
maciej.walczyna@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 70
Robert Rolczyk

Robert Rolczyk

st. intendent
administracja@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 93
(+48) 22 582 70 84
(+48) 662 153 201

Finanse i Kadry

Bożena Dadej

Bożena Dadej

główny księgowy
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 96
(+48) 608 516 675
Beata Andrzejewska

Beata Andrzejewska

zastępca głównego księgowego
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 98
(+48) 608 516 315
Grażyna Zaręba

Grażyna Zaręba

główny specjalista ds. finansowo-księgowych
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 97
Małgorzata Zawadzka

Małgorzata Zawadzka

specjalista ds. finansowo-księgowych
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 99
Emilia Kuczewska

Emilia Kuczewska

specjalista ds. finansowo-księgowych
/ (+48) 22 582 70 76
Bożena Kasiak

Bożena Kasiak

główny specjalista ds. osobowych
kadry@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 95

Biuro i Administracja

Janusz Czyżewski

Janusz Czyżewski

kierownik działu administracyjno-organizacyjnego
biuro@sinfoniavarsovia.org
janusz.czyzewski@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 90
(+48) 602 601 111
Andrzej Majerski

Andrzej Majerski

zastępca kierownika działu administracyjno-organizacyjnego
biuro@sinfoniavarsovia.org
andrzej.majerski@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 94
(+48) 502 243 253
Ewa Wodzyńska

Ewa Wodzyńska

główny specjalista ds. administracyjnych
biuro@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 91
Małgorzata Tomczak

Małgorzata Tomczak

specjalista ds. administracyjnych & sekretariat
sekretariat@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 82
(+48) 22 582 70 84
Barbara Menkus

Barbara Menkus

specjalista ds. administracyjnych & sekretariat
sekretariat@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 72
Dariusz Wybrańczyk

Dariusz Wybrańczyk

archiwum orkiestry

Logistyka

Tomasz Nowakowski

Tomasz Nowakowski

st. woźny orkiestry
+48 502 243 329
Maciej Stanisławczyk

Maciej Stanisławczyk

st. woźny orkiestry
(+48) 502 243 355
Ryszard Dembicki

Ryszard Dembicki

logistyka
Bronisław Karusewicz

Bronisław Karusewicz

st. konserwator