Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

Dyrekcja i zespół

Dyrekcja

Janusz Marynowski

Janusz Marynowski

dyrektor
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 82
Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

dyrektor artystyczny
Aleksandra Kielan

Aleksandra Kielan

zastępca dyrektora ds. administracyjno-finansowych
aleksandra.kielan@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 82
Maciej Czeredys

Maciej Czeredys

zastępca dyrektora ds. inwestycji
maciej.czeredys@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 90

Impresariat

Blanka Gołaszewska

Blanka Gołaszewska

kierownik impresariatu
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 83
(+48) 602 474 665
Adriana Skutyńska

Adriana Skutyńska

zastępca kierownika impresariatu
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 87
(+48) 662 154 123
Marcin Gorayski

Marcin Gorayski

specjalista ds. organizacji wydarzeń artystycznych
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 88
(+48) 885 554 398
Helena Lenkiewicz

Helena Lenkiewicz

specjalista ds. organizacji wydarzeń artystycznych
imp@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 85
(+48) 885 554 399

Projekty Specjalne

Marta Grawon

Marta Grawon

główny specjalista ds. projektów specjalnych
marta.grawon@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 581 70 89
(+48) 885 554 322

Dział Edukacji

Malina Sarnowska

Malina Sarnowska

kierownik działu edukacji
malina.sarnowska@sinfoniavarsovia.org
edukacja@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 76
(+48) 885 554 320
Magdalena Todynek-Jabłońska

Magdalena Todynek-Jabłońska

główny specjalista ds. organizacji projektów kulturalnych
magdalena.todynek@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 78
(+48) 602 405 881
Monika Fac

Monika Fac

specjalista ds. edukacji
monika.fac@sinfoniavarsovia.org
edukacja@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 77
(+48) 502 243 283
Anna Całusińska

Anna Całusińska

specjalista ds. edukacji
anna.calusinska@sinfoniavarsovia.org
edukacja@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 79
(+48) 502 243 322

Dział Marketingu

Natalia Daca

Natalia Daca

kierownik działu marketingu
natalia.daca@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 70
(+48) 662 154 305
Szymon Maliszewski

Szymon Maliszewski

specjalista ds. marketingu
pr@sinfoniavarsovia.org
szymon.maliszewski@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 74
(+48) 502 243 387
Wioleta Żochowska

Wioleta Żochowska

specjalista ds. marketingu
wioleta.zochowska@sinfoniavarsovia.org
pr@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 73
(+48) 885 554 396

Publikacje i Wydawnictwa

Inga Szczerbińska

Inga Szczerbińska

główny specjalista ds. publikacji i wydawnictw
wydawnictwa@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 75
(+48) 502 243 293

Dział Inwestycyjno-Eksploatacyjny

Dorota Żurek

Dorota Żurek

główny specjalista ds. inwestycji
dorota.zurek@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 92
(+48) 502 243 311
Maciej Walczyna

Maciej Walczyna

główny specjalista ds. inwestycji
maciej.walczyna@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 91
(+48) 502 243 369
Robert Rolczyk

Robert Rolczyk

specjalista ds. eksploatacji
robert.rolczyk@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 93
(+48) 22 582 70 84
(+48) 662 153 201

Dział Finansowy

Bożena Dadej

Bożena Dadej

główny księgowy
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 96
(+48) 608 516 675
Beata Andrzejewska

Beata Andrzejewska

zastępca głównego księgowego
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 98
(+48) 608 516 315
Grażyna Zaręba

Grażyna Zaręba

główny specjalista ds. finansowo-księgowych
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 97
Małgorzata Zawadzka

Małgorzata Zawadzka

główny specjalista ds. finansowo-księgowych
finanse@sinfoniavarsovia.org
malgorzata.zawadzka@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 99
Emilia Kuczewska

Emilia Kuczewska

specjalista ds. finansowo-księgowych
finanse@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 94

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Janusz Czyżewski

Janusz Czyżewski

kierownik działu organizacyjno-administracyjnego
biuro@sinfoniavarsovia.org
janusz.czyzewski@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 60
(+48) 602 601 111
Andrzej Majerski

Andrzej Majerski

zastępca kierownika działu organizacyjno-administracyjnego
biuro@sinfoniavarsovia.org
andrzej.majerski@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 61
(+48) 502 243 253
Ewa Wodzyńska

Ewa Wodzyńska

główny specjalista ds. administracyjnych
biuro@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 62
Aleksandra Zalewska

Aleksandra Zalewska

specjalista ds. administracyjnych
aleksandra.zalewska@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 63
(+48) 885 554 397
Tomasz Nowakowski

Tomasz Nowakowski

obsługa sceny
(+48) 502 243 329
Maciej Stanisławczyk

Maciej Stanisławczyk

obsługa sceny
(+48) 502 243 355
Dariusz Wybrańczyk

Dariusz Wybrańczyk

archiwum orkiestry
Ryszard Dembicki

Ryszard Dembicki

logistyka

Sekretariat

Małgorzata Tomczak

Małgorzata Tomczak

specjalista ds. administracyjnych & sekretariat
sekretariat@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 82
(+48) 22 582 70 84
Barbara Menkus

Barbara Menkus

specjalista ds. administracyjnych & sekretariat
sekretariat@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 72
(+48) 502 243 309

Dział Osobowy

Bożena Kasiak

Bożena Kasiak

główny specjalista ds. osobowych
kadry@sinfoniavarsovia.org
/ (+48) 22 582 70 95