Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

Akademia Sinfonia Varsovia
- 7. edycja 2018/2019

O projekcie

Formularz zgłoszeniowy

Uwaga Altowioliści!
Ogłaszamy dodatkowy nabór na drugi semestr do sekcji altówki Akademii Sinfonia Varsovia. Przesłuchanie kwalifikacyjne odbędzie się we wtorek 18 grudnia, o godz. 16.00 w Sali Prób w siedzibie Orkiestry przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie.

Do udziału w przesłuchaniach zapraszamy studentów i absolwentów wyższych uczelni muzycznych, urodzonych po 31.12.1989 r. Warunkiem uczestnictwa jest także obywatelstwo polskie.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy nadesłać do dnia 14 grudnia 2018 roku.


Akademia Sinfonia Varsovia to projekt przygotowujący młodych muzyków do gry w najlepszych orkiestrach. Obejmuje zajęcia indywidualne i grupowe, prowadzone przez koncertmistrzów i liderów poszczególnych sekcji.
W sezonie 2018/2019 są to: Jakub Haufa i Anna Maria Staśkiewicz (skrzypce), Katarzyna Budnik-Gałązka i Grzegorz Stachurski (altówka), Marcel Markowski i Piotr Mazurek (wiolonczela), Nicholas Franco i Michał Sobuś (kontrabas).

Wzorem poprzednich edycji, najlepsi uczestnicy Akademii zostaną zaproszeni do wspólnych projektów koncertowych – w tym koncertów kameralnych – oraz sesji nagraniowych z Orkiestrą Sinfonia Varsovia.

 

Przesłuchania

Wyniki przesłuchań do  7. edycji Akademii Sinfonia Varsovia

skrzypce
lista osób zakwalifikowanych do udziału w Akademii:
1. Emilia Jarocka
2. Julia Małek
3. Karolina Mikołajczyk
4. Ewelina Misztal

lista rezerwowa:
1. Agata Krystek
2. Agnieszka Sawicka
3. Anna Korczyńska-Kozłowska
4. Magdalena Podemska

altówka
lista osób zakwalifikowanych do udziału w Akademii:
1. Tomasz Rosiński
2. Gustaw Klubczewski
3. Dominika Kotlicka

lista rezerwowa:
1. Marta Krawczyk

wiolonczela
lista osób zakwalifikowanych do udziału w Akademii:
1. Julia Grzegorzewska
2. Agata Jonczak
3. Katarzyna Stasiewicz
4. Aneta Stefańska

lista rezerwowa:
1. Wojciech Skóra
2. Karol Wachnik

kontrabas
lista osób zakwalifikowanych do udziału w Akademii:
1. Maciej Dobrzański
2. Paweł Prucnal

lista rezerwowa:
1. Bogusz Tworek

 

 

Kontakt
Malina Sarnowska
malina.sarnowska@sinfoniavarsovia.org
(+48) 22 582 70 76
(+48) 885 554 320