Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

La Folle Journée ''Le Rythme de Peuple'' / Francja

Tournée

Francja

Informacje

10-05-2014 11:38:46 11-05-2014 11:38:46 35 Summary of the event Description of the event Location of the event Organizer Organizer e-mail http://www.facebook.com/events/160427380695693 true DD/MM/YYYY
fot.
20:30
Théâtre, St. Nazaire
Région
zobacz więcej
Program

Wojciech Kilar Orawa
Piotr Czajkowski  Koncert skrzypcowy D-dur op.35

Wykonawcy

Alena Baeva skrzypce
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

14:00
Espace culturel René Cassin, Fontenay-le-Comte
Région
zobacz więcej
Program

Wojciech Kilar Orawa
Piotr Czajkowski  Koncert skrzypcowy D-dur op.35 

 

Wykonawcy

Alena Baeva skrzypce
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent


 

15:15
Eglise Notre-Dame de l’Espérance, St. Nazaire
Région
zobacz więcej
Program

Martín Palmeri Misa Tango

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Gérard Baconnais
dyrygent

 

18:00
Vendespace, La Roche-sur-Yon
Région
zobacz więcej
Program

Wojciech Kilar Orawa
Piotr Czajkowski  Koncert skrzypcowy D-dur op.35

Wykonawcy

Alena Baeva skrzypce
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

18:45
Salle Louis-Claude Roux, Challans
Région
zobacz więcej
Program

Martín Palmeri Misa Tango


 

Wykonawcy

Éclats de Voix
Polska Orkiestra Kameralna
Gérard Baconnais
dyrygent
 

13:30
Salle Coppélia, La Flèche
Région
zobacz więcej
Program

Martín Palmeri Misa Tango

Wykonawcy

Éclats de Voix
Polska Orkiestra Kameralna
Gérard Baconnais
dyrygent

14:00
Théâtre, Laval
Région
zobacz więcej
Program

Wojciech Kilar Orawa
Piotr Czajkowski  Koncert skrzypcowy D-dur op.35

Wykonawcy

Alena Baeva skrzypce
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

17:30
Haut-Dortoir, Fontevraud
Région
zobacz więcej
Program

Martín Palmeri Misa Tango

Wykonawcy

Éclats de Voix
Polska Orkiestra Kameralna
Gérard Baconnais
dyrygent

20:00
Théâtre Saint-Louis, Cholet
Région
zobacz więcej
Program

Wojciech Kilar Orawa
Piotr Czajkowski  Koncert skrzypcowy D-dur op.35

Wykonawcy

Alena Baeva skrzypce
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

17:30
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven VII Symfonia A-dur op.92


 

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
dyrygent

21:30
Salle (300)
Nantes
zobacz więcej
Program

Martín Palmeri Misa Tango
 

Wykonawcy

Éclats de Voix
Polska Orkiestra Kameralna
Gérard Baconnais
dyrygent

10:15
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Johannes Brahms Tańce węgierskie nr 1, 2, 4, 5
Antonín Dvořák Tańce słowiańskie op.46 nr 1, 8; op.72 nr 10, 13
Zoltán Kodály Tańce z Galanty
Edvard Grieg Taniec Anitry z I Suity „Peer Gynt” op.46
Edvard Grieg Taniec arabski z II Suity „Peer Gynt” op.55

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
dyrygent

14:15
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven Koncert potrójny na fortepian, skrzypce i wiolonczelę C-dur op.56
Feliks Mendelssohn-Barholdy Marsz weselny z suity „Sen nocy letniej” op.61

 

Wykonawcy

Trio Wanderer
Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
dyrygent

 

19:30
La Cité Nantes Events Center, Salle (300)
Nantes
zobacz więcej
Program

Martín Palmeri Misa Tango

Wykonawcy

Éclats de Voix
Polska Orkiestra Kameralna
Gérard Baconnais
dyrygent

12:45
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven VII Symfonia A-dur op.92



 

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
dyrygent
 

15:45
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Johannes Brahms Tańce węgierskie nr 1, 2, 4, 5
Antonín Dvořák Tańce słowiańskie op.46 nr 1, 8; op.72 nr 10, 13
Zoltán Kodály Tańce z Galanty
Edvard Grieg Taniec Anitry z I Suity „Peer Gynt” op.46
Edvard Grieg Taniec arabski z II Suity „Peer Gynt” op.55

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
dyrygent

11:00
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

César Franck Panis Angelicus
Gabriel Fauré Requiem op.48

Wykonawcy

Marie Lys sopran
Peter Harvey baryton
Ensemble Vocal de Lausanne
Sinfonia Varsovia
Michel Corboz
dyrygent

15:00
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Philip Glass  Koncert-fantazja na dwóch kotlistów i orkiestrę
Maki Ishii  Monoprisme

Wykonawcy

Eitetsu Hayashi taïko
Emmanuel Curt kotły
Daniel Ciampolini kotły
Fu Un No Kai japońskie instrumenty perkusyjne
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent

12:30
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven Koncert skrzypcowy D-dur op.61

Wykonawcy

Augustin Dumay skrzypce / dyrygent
Sinfonia Varsovia

15:30
La Cité Nantes Events Center, Auditorium (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

John Adams  Chairman Dances 
Igor Strawiński Circus Polka 
Aaron Copland Rodeo

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent