Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

La Folle Journée / Japonia

Tournée - Japonia

Informacje

10-05-2014 11:38:46 11-05-2014 11:38:46 35 Summary of the event Description of the event Location of the event Organizer Organizer e-mail http://www.facebook.com/events/160427380695693 true DD/MM/YYYY
fot.
11:45
Hall A  (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Antonín Dvořák  Drewniany gołąb (Holoubek) op.110
Antonín Dvořák  Koncert wiolonczelowy h-moll op.104

Wykonawcy

Edgar Moreau  wiolonczela
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent 

16:15
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
Concert coup de cœur de René Martin
zobacz więcej
Program

Ernest Chausson  Poemat na skrzypce i orkiestrę op.25 
Fryderyk Chopin  II Koncert fortepianowy f-moll op.21
Giacomo Puccini   Aria “O mio babbino caro”  z opery  “Gianni Schichi”  
Giacomo Puccini  Aria “Mi chiamano Mimi" z opery “Cyganeria”
Gaetano Donizetti  Aria “Una furtiva lagrima” z opery “Napój miłosny”
Giuseppe Verdi  Brindisi z opery “Traviata”

Wykonawcy

Amanda Pabyan sopran
Alessandro Liberatore tenor
Irène Duval skrzypce
Claire Désert fortepian
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

18:30
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven  III Symfonia Es-dur op.55 "Eroica"

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

09:30
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
Concert pour les bébés
zobacz więcej
Program

Benjamin Britten  Wariacje i fuga na temat Purcella (Przewodnik po orkiestrze) op.34
Antonín Dvořák  Taniec słowiański nr 1 C-dur op.46
Johannes Brahms  Taniec węgierski nr 5 g-moll
Arturo Márquez  Danzon No.2

Wykonawcy

Naoko Ikegami taniec
Moeko Nakamura narrator
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

14:15 – 01:00
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven  Koncert skrzypcowy D-dur op.61

Wykonawcy

Augustin Dumay  skrzypce
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

18:30
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart  Uwertura do opery “Don Giovanni”
Fryderyk Chopin  I Koncert fortepianowy e-moll op.11

Wykonawcy

Aimi Kobayashi  fortepian
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
  dyrygent

09:30
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
Concert pour les bébés
zobacz więcej
Program

Benjamin Britten  Wariacje i fuga na temat Purcella (Przewodnik po orkiestrze) op.34
Antonín Dvořák  Taniec słowiański nr 1 C-dur op.46
Johannes Brahms  Taniec węgierski nr 5 g-moll
Arturo Márquez  Danzon No.2

Wykonawcy

Naoko Ikegami taniec
Moeko Nakamura narrator
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

14:00
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Joaquín Rodrigo  Concerto d'Aranjuez
Manuel de Falla  Czarodziejska miłość (wybór)

Wykonawcy

Kiyoshi Shomura  gitara
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino  dyrygent

20:45
Hall A (5004 seats) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Giacomo Puccini  O mio babbino caro z opery „Gianni Schicchi”
Giacomo Puccini  Mi chiamano Mimi z opery „Cyganeria”
Gaetano Donizetti  Una furtiva lagrima z opery “Napój miłosny”
Giuseppe Verdi  Brindisi z opery „Traviata”
Edvard Grieg  Koncert fortepianowy a-moll op.16
Arturo Márquez  Danzon No.2

Wykonawcy

Amanda Pabyan  sopran
Alessandro Liberatore  tenor
Yulianna Avdeeva  fortepian
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
  dyrygent

19:30
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
zobacz więcej
Program

Johann Sebastian Bach  Toccata, Adagio i Fuga C-dur BWV 564
Johann Sebastian Bach Koncert organowy a-moll BWV 593
Dietrich Buxtehude  Fuga C-dur BuxWV 174
Johann Sebastian Bach  Koncert na dwoje skrzypiec d-moll BWV 1043

Wykonawcy

Mi-Sa Young skrzypce
Irene Duval skrzypce
Éric Lebrun  klawesyn
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

11:15
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven  III Symfonia Es-dur op.55 "Eroica"

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
  dyrygent

14:00
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
Concert coup de cœur de René Martin
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven  Trio fortepianowe nr 3 c-moll
Aleksander Borodin  II Kwartet smyczkowy D-dur
Johann Sebastian Bach  Koncert skrzypcowy a-moll BWV 1041

Wykonawcy

Mi-Sa Yang  skrzypce
Trio Karénine
Quatuor Ardeo

Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

16:30
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
zobacz więcej
Program

Ferenc Liszt  Preludia poemat symfoniczny nr 3 S.97
Edvard Grieg  Koncert fortepianowy a-moll op.16

Wykonawcy

Shani Diluka fortepian
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent 

19:00
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven  Koncert skrzypcowy D-dur op.61

Wykonawcy

Augustin Dumay  skrzypce
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent

10:00
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
Concert pour les bébés
zobacz więcej
Program

Benjamin Britten  Wariacje i fuga na temat Purcella (Przewodnik po orkiestrze) op.34
Antonín Dvořák  Taniec słowiański nr 1 C-dur op.46
Johannes Brahms  Taniec węgierski nr 5 g-moll
Arturo Márquez  Danzon No.2

Wykonawcy

Naoko Ikegami taniec
Moeko Nakamura narrator
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
  dyrygent 

12:30
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
zobacz więcej
Program

Joaquín Rodrigo  Concerto d'Aranjuez
Manuel de Falla  Czarodziejska miłość (wybór)

Wykonawcy

Daisuke Suzuki  gitara
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
  dyrygent

17:30
Concert Hall, City Performing Arts Center, Niigata
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart Uwertura do opery “Don Giovanni”
Fryderyk Chopin  II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Michie Koyama  fortepian
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino 
dyrygent