Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

La Folle Journée “Passions de l'âme et du coeur”

Tournée – Francja

Région, Nantes / Francja

Informacje

10-05-2014 11:38:46 11-05-2014 11:38:46 35 Summary of the event Description of the event Location of the event Organizer Organizer e-mail http://www.facebook.com/events/160427380695693 true DD/MM/YYYY
fot.
20:30
Le Manege, La Roche-sur-Yon
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart   Uwertura do opery „Don Giovanni”
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Philippe Giusiano  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

15:15
Théâtre Saint-Louis, Cholet
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart  Uwertura do opery „Don Giovanni”
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Philippe Giusiano  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

20:30
Espace Culturel René Cassin (Grande Halle), Fontenay-Le-Comte
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart   Uwertura do opery „Don Giovanni”
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Philippe Giusiano  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

15:30
Salle Coppélia, La Flèche
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart   Uwertura do opery „Don Giovanni”
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Philippe Giusiano  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

20:30
Theatre du Pole Culturel, Saumur
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart   Uwertura do opery „Don Giovanni”
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Philippe Giusiano  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

15:00
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
Petit Mélomane
zobacz więcej
Program

Johann Sebastian Bach  Koncert a-moll na skrzypce i orkiestrę  BWV 1041
Tomaso Antonio Vitali  Chaconne g-moll na skrzypce i orkiestrę 
Johann Sebastian Bach  Koncert  d-moll na dwoje skrzypiec BWV 1043

Wykonawcy

Irène Duval  skrzypce
Virgil Boutellis  skrzypce
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev 
dyrygent

19:00
Salle Nietzsche (500 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Zygmunt Noskowski  "Step" poemat symfoniczny op.66
Edvard Grieg  Koncert fortepianowy a-moll op.16

Wykonawcy

Boris Berezovsky  fortepian
Sinfonia Varsovia
Alexander Sladkovsky
  dyrygent

17:30
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Fryderyk Chopin Fantazja A-dur na tematy polskie op.13 
Fryderyk Chopin  II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Philippe Giusiano  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

10:45
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Robert Schumann  Uwertura „Manfred” op.115
Robert  Schumann  Koncert fortepianowy a-moll op.54

Wykonawcy

Claire Désert  fortepian
Sinfonia Varsovia
Andris Poga 
dyrygent

14:00
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart   Uwertura do opery „Don Giovanni”
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21

Wykonawcy

Anne Queffélec  fortepian
Sinfonia Varsovia
Maxim Emelyanychev
  dyrygent

17:45
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Henryk Mikołaj Górecki  III Symfonia op.36 „Symfonia Pieśni Żałosnych” 

Wykonawcy

Marita Solberg  sopran
Sinfonia Varsovia
Andris Poga
  dyrygent

12:30
Salle Hegel (800 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Richard Wagner  Siegfried-Idyll
Joseph Haydn  Symfonia nr 49 f-moll  “La Passione”

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Jean-Frédéric Neuburger 
dyrygent

17:30
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Johann Sebastian Bach  Koncert E-dur na skrzypce i orkiestrę  BWV 1042
Edvard Grieg  Koncert fortepianowy a-moll op.16

Wykonawcy

Serge Zimmermann  skrzypce
Boris Berezovsky  fortepian
Sinfonia Varsovia
Alexander Sladkovsky
  dyrygent
 

Transmisja: concert.arte.tv/fr

22:15
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Hector Berlioz  Bal z "Symfonii Fantastycznej" op.14
Wolfgang Amadeus Mozart  Aria "Dove sono" z opery “Wesele Figara’
Alfredo Catalani  Aria "Ebben, ne andro lontana" z opery “La Wally”
Edvard Grieg  Pieśń Solwejgi z suity „Peer Gynt” op.55
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21
Giacomo Puccini  Aria "O mio babbino caro" z opery „Gianni Schicchi”
Giacomo Puccini  Aria „Mi chiamano Mimi' z opery „Cyganeria”
Giuseppe Verdi  Brindisi z opery „Traviata”
Arturo Márquez Danzón nr 2

Wykonawcy

Pumeza Matshikiza  sopran
Marita Solberg  sopran
Yulianna Avdeeva  fortepian
Sinfonia Varsovia
Andris Poga 
dyrygent

14:00
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven  Koncert skrzypcowy D-dur op.61

Wykonawcy

Sunao Goko  skrzypce
Sinfonia Varsovia
Kaspar Zehnder 
dyrygent

18:10
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Hector Berlioz  Bal z "Symfonii Fantastycznej" op.14
Wolfgang Amadeus Mozart  Aria "Dove sono" z opery “Wesele Figara’
Alfredo Catalani  Aria "Ebben, ne andro lontana" z opery “La Wally”
Edvard Grieg  Pieśń Solwejgi z suity „Peer Gynt” op.55
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21
Giacomo Puccini  Aria "O mio babbino caro" z opery „Gianni Schicchi”
Giacomo Puccini  Aria „Mi chiamano Mimi' z opery „Cyganeria”
Giuseppe Verdi  Brindisi z opery „Traviata”
Arturo Márquez Danzón nr 2

Wykonawcy

Pumeza Matshikiza  sopran
Marita Solberg  sopran
Yulianna Avdeeva  fortepian
Sinfonia Varsovia
Andris Poga 
dyrygent

Transmisja na żywo:  http://www.arte.tv/guide/fr/057499-003/la-folle-journee-de-nantes-2015

20:15
Auditorium Descartes (2000 places), La Cité Nantes Events Center
zobacz więcej
Program

Hector Berlioz  Bal z "Symfonii Fantastycznej" op.14
Wolfgang Amadeus Mozart  Aria "Dove sono" z opery “Wesele Figara’
Alfredo Catalani  Aria "Ebben, ne andro lontana" z opery “La Wally”
Edvard Grieg  Pieśń Solwejgi z suity „Peer Gynt” op.55
Fryderyk Chopin   II Koncert fortepianowy f-moll op.21
Giacomo Puccini  Aria "O mio babbino caro" z opery „Gianni Schicchi”
Giacomo Puccini  Aria „Mi chiamano Mimi' z opery „Cyganeria”
Giuseppe Verdi  Brindisi z opery „Traviata”
Arturo Márquez Danzón nr 2

Wykonawcy

Pumeza Matshikiza  sopran
Marita Solberg  sopran
Yulianna Avdeeva  fortepian
Sinfonia Varsovia
Andris Poga 
dyrygent